Piątek, 29 Marca 2024 r.
Imieniny: Amalii i Wiktoryna

3 lata studiów za darmo!

Weź udział w losowaniu i zdobądż bon edukacyjny na studia w WSHiU w Poznaniu! Warunkiem otrzymania BONU EDUKACYJNEGO jest złożenie w Starostwie Powiatowym w Kole zgłoszenia na udział w losowaniu wg załączonego wzoru – Zał. Nr 1 do Regulaminu (do pobrania poniżej).

O udział w losowaniu BONU EDUKACYJNEGO mogą ubiegać się osoby spełniające łącznie następujące kryteria:
• uzyskały świadectwo dojrzałości,
• są absolwentami szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski,
• zamieszkują teren powiatu kolskiego,
• uzyskały średnią ocen 3,5 na świadectwie dojrzałości.

Zgłoszenia należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej na Wydział Oświaty Kultury i Promocji, do 18 sierpnia 2020 roku. do godz. 15.30 w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Kole, ul. Sienkiewicza 21/23.

Bony otrzyma dwóch uczniów ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski, zamieszkujących na terenie powiatu kolskiego. Przyszłych studentów wyłoni powołana w tym celu komisja na podstawie opracowanych kryteriów.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w losowaniu w dniu 19 sierpnia 2020r, o godz. 13.00.

O przyznaniu BONU EDUKACYJNEGO kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

W dniu 19 maja br. w Starostwie Powiatowym w Kole odbyło się spotkanie, podczas którego Prezes Zarządu Wyższej Szkoły Handlu i Usług Magdalena Górska przekazała na ręce starosty kolskiego Roberta Kropidłowskiego oraz wicestarosty Sylwestra Chęcińskiego dwa bony edukacyjne po 15 000 zł każdy. Bon pokryje czesne za 3 lata studiów licencjackich stacjonarnych na dowolnym kierunku.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług kształci na kierunkach, które wiążą się z tradycyjną nazwą, takie jak: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie czy logistyka, ale również na takich kierunkach jak bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna czy dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Poniżej znajdą Państwo Regulamin oraz kartę zgłoszeniową, aby wziąć udział w losowaniu.

Data utworzenia: 11 Sierpień 2020  14:18:53  Ostatnia edycja: 12 Sierpień 2020  13:14:29  Autor: Katarzyna Nowicka

Dodane:29 Marzec 2024  02:24:47  |  Wydarzenia