Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Konkurs plastyczny w PiMBP w Kole

Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole

zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Bumerang

Ferie w PiMBP w Kole

Ferie 2019 !!! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta do spędzenia zbliżających się ferii zimowych w swoich placówkach. Spotkania mają charakter bezpłatny....

Kiermasz bożonarodzeniowy

W dniu 13 grudnia 2018 r. od godz. 11.00 do godz. 13.00 na pierwszym piętrze budynku A Starostwa Powiatowego w Kole odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy przygotowany przez dzieci i rodziców Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kole.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia.

Nabór do służby przygotowawczej

  • autor: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koninie

Konkurs plastyczny "Czarodziejskie słowa" - PiMBP w Kole - zapraszamy!

Wieczornica Niepodległościowa

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w m. Łuczywno, gm. Osiek Mały

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w m. Witowo, gm. Osiek Mały

Utrudnienia w ruchu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 listopada 2018 r. odbędą się uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Kole, w trakcie których od godziny 09.15 do godziny 10.25 nastąpi przemarsz ulicami miasta kolumny marszowej składającej się z około 200 osób. Przemarsz odbędzie się ulicami: Sienkiewicza, Nowowarszawska, Stary Rynek, Grodzka i Mickiewicza pod pomnik ,,Poległym Bojownikom o Wolność Ojczyzny w latach 1831, 1863, 1914 – 1918, 1939 – 1945” nad Kanałem Ulgi rzeki Warty oraz powrót ulicą Mickiewicza i Kościelna do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole.

Na czas przemarszu planowane jest zajęcie jednego (prawego) pasa ruchu z możliwością przejazdu pojazdów po pasie wolnym, z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom biorącym udział w pochodzie oraz porządku podczas jej trwania.

W związku z powyższym w trakcie trwania przemarszu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na wymienionych ulicach m. Koła.

Organizatorami uroczystości są: Starostwo Powiatowe w Kole oraz Urząd Miejski w Kole.

następna strona »

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.