Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Utrudnienia w ruchu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 listopada 2018 r. odbędą się uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Kole, w trakcie których od godziny 09.15 do godziny 10.25 nastąpi przemarsz ulicami miasta kolumny marszowej składającej się z około 200 osób. Przemarsz odbędzie się ulicami: Sienkiewicza, Nowowarszawska, Stary Rynek, Grodzka i Mickiewicza pod pomnik ,,Poległym Bojownikom o Wolność Ojczyzny w latach 1831, 1863, 1914 – 1918, 1939 – 1945” nad Kanałem Ulgi rzeki Warty oraz powrót ulicą Mickiewicza i Kościelna do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole.

Na czas przemarszu planowane jest zajęcie jednego (prawego) pasa ruchu z możliwością przejazdu pojazdów po pasie wolnym, z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom biorącym udział w pochodzie oraz porządku podczas jej trwania.

W związku z powyższym w trakcie trwania przemarszu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na wymienionych ulicach m. Koła.

Organizatorami uroczystości są: Starostwo Powiatowe w Kole oraz Urząd Miejski w Kole.

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.