Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Pan Kazimierz Kasperkiewicz wyróżniony

W dniach 12-13 maja na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi „ Viva! Seniorzy”. Obecność blisko 100 wystawców oraz ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale też innych regionów naszego kraju, potwierdziło rangę tego wydarzenia w Polsce, jako ważnej i cenionej inicjatywy wspierającej rozwój i samorealizację osób po 60 roku życia.

Pierwszego dnia targów, podczas uroczystego otwarcia zostały wręczone nagrody w konkursie „Viva Wielkopolski Senior – edycja 2017”. Organizatorem konkursu był Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Tytuł wraz z nagrodą pieniężną otrzymali Pani Maria Serafin – Przewodnicząca Rady Seniorów Miasta Konina oraz Pan Bronisław Krakus, kaliski działacz sportowy i społeczny. Tytuł „Viva Wielkopolski Senior! – wyróżnienie specjalne” za wybitną działalność na rzecz osób starszych wraz z nagrodą pieniężną otrzymała Pani Anna Jakrzewska-Sawińska – Prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe”. Wśród wyróżnionych znalazł się także Pan Kazimierz Kasperkiewicz – kandydat zgłoszony przez Starostę Kolskiego, który otrzymał wyróżnienie za aktywną działalność na rzecz osób starszych w Województwie Wielkopolskim. Pan Kazimierz to niestrudzony propagator miasta i powiatu, związany z Kołem – od 56 lat – pracą, zaangażowaniem i charyzmatyczną osobowością, ocala od zapomnienia historyczną przeszłość Ziemi Kolskiej dla przyszłych pokoleń.

Panu Kazimierzowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.