Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”

W dniu 8 lipca 2017 roku już po raz ósmy odbyła się największa w tej części Wielkopolski impreza dla kajakarzy - spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”. Tegorocznym miejscem startu była Przystań przy Stadionie Miejskim MOSiR w Kole. 33-kilometrowa trasa spływu prowadziła z Koła przez rzekę Wartę do Konina nad Bulwar Nadwarciański. W spływie uczestniczyło 106 osób.

Organizatorem spływu kajakowego „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” była Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka. Spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski” współfinansowany został przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Wydarzenie to z całą pewnością wpłynęło na promocję walorów krajoznawczo-przyrodniczych Wielkiej Pętli Wielkopolski oraz turystyki wodnej w powiecie kolskim. Uczestnikom spływu towarzyszyła piękna i słoneczna pogoda.

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.