Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja realizowana przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Kole przy współpracy z Powiatem Kolskim, mająca na celu zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przewidywane rezultaty operacji:

  • zapoznanie się uczestników imprezy z folklorem ludowym i z tradycyjnym wyrobem masła
  • uczestnicy imprezy wejdą w posiadanie wiedzy na tematy związane ze zdrowym stylem życia poprzez zdrowe odżywianie (degustacje produktów, rozprowadzanie materiałów informacyjnych)
  • wykorzystanie wiedzy ,którą uzyskają uczestnicy imprezy z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych przy działaniach Lokalnych Grup Działania w ramach PROW 2014-2020.

Zapraszamy do udziału w V edycji Wielkopolskiego Święta Mleka i Powiatu Kolskiego, która odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2017 r. na Stadionie MOSiR w Kole. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze wsparcia KSOW, zachęcając jednocześnie do zarejestrowania się jako Partner KSOW. Więcej informacji na portalu internetowym: http://ksow.pl

Strona internetowa Komisji Europejskiej dotyczącej EFRROW:

https://ec.europa.eu/agriculture/rural-/development-2014-2020_pl

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.