Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Warsztat w PiMBP w Kole

Bezpłatny warsztat (24.02.) „Diagnozuj, projektuj, współdziałaj”,  zorganizowany z inicjatywy Centrum Praktyk Edukacyjnych we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kole,  dobiegł końca.

Zajęcia  prowadzili praktycy i metodycy Centrum Praktyk Edukacyjnych. Gościliśmy: koordynatora CPE Jakuba Walczyka i prowadzącą warsztat Martę Kosińską, badaczkę, kulturoznawczynię, członkinię zespołu CPE, ambasadorkę EPALE Polska – uczenie się dorosłych w zakresie edukacji kulturowej dorosłych.

Podczas spotkania uczestnicy   – nauczyciele, kadra pedagogiczna placówek wychowawczych i oświatowych, pracownicy instytucji kultury, klubów –  dowiedzieli się, jak prowadzić diagnozę społeczności lokalnej i jak dotrzeć do potrzeb jej mieszkańców;  dokonali refleksji i analizy dotyczącej potrzeb Swojej społeczności (miejsca pracy, zamieszkania);  poznali: założenia i kryteria konkursu WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE, potencjalnych partnerów do Swojego projektu i przyczynili się do budowania sieci współpracy;  wymienili się doświadczeniami w zakresie działań w edukacji kulturowej.

  • autor: Anna Pietruszka - PiMBP w Kole

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.