Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Spotkanie autorskie z Izabelą Michtą

W dniu 30.05.2018 w SOSW w Kole odbyło się spotkanie autorskie z Izabelą Michtą. Wzięli w nim udział wychowankowie SOSW oraz uczniowie klasy 3a ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Pani Izabela Michta – autorka książek dla dzieci – w sposób bardzo ciekawy zaprezentowała publiczności swoją twórczość. Przeczytała fragment książki „Podróż do wnętrza ucha”, umiejętnie motywowała dzieci do wspólnej zabawy, zachęcając do rozwiązywania zagadek i zadawania pytań. Z prawdziwym entuzjazmem (uwiecznionym na zdjęciach) oklaskiwała wychowanków SOSW, którzy wystawili dla uczestników spotkania inscenizację teatralną opartą na wierszu Jana Brzechwy „Włos”.

W końcowej części spotkania jego uczestnicy gromadnie oblegali stół z książkami autorstwa pani Izabeli Michty, każdy chciał dostać autograf i pozować do pamiątkowego zdjęcia.

Pani Izabela Michta podarowała wychowankom SOSW swoje dwie książki: „Podróż do wnętrza ucha” i „Ukryte znaczenia”. Złożyła również autografy na swoich dwóch opowiadaniach, będących w posiadaniu SOSW, którymi wygrała Ogólnopolski Konkurs Literacki „Moja opowieść o świętym Mikołaju”, organizowanym od dwóch lat przez SOSW i PiMBP w Kole.

Pani Izabela Michta była wzruszona bardzo miłym przyjęciem przez społeczność Ośrodka. My cieszyliśmy się, że w swoich spotkaniach autorskich, odbywających się w różnych miastach Polski, uwzględniła również Koło i naszą placówkę. Trzymamy kciuki za rozwój kariery literackiej pani Izabeli, czekamy na jej nowe książki i następne spotkanie.

Organizator spotkania: Krystyna Wasilewska we współpracy z Łukaszem Naglewskim, Anną Krysiak, Agnieszką Sójecką.

 

Tekst: Krystyna Wasilewska

Zdjęcia: Anna Krysiak

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.