Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Dziecinada w LO w Kole

W tym roku szkolnym obchodziliśmy bardzo uroczyście 15. jubileuszową DZIECINADĘ, imprezę sportowo-rekreacyjną, w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Kole. Pomysłodawczyniami i organizatorkami tej wspaniałej akcji są Iwona Kędzierska i Bożena Zduńczyk – nauczycielki, których marzeniem było i jest integrowanie środowisk dzieci i młodzieży w Kole.

Wielkie słowa podziękowania należą się wszystkim przyjaciołom LO i sponsorom, bez których trudno byłoby przygotowywać te uroczystości. Dla wszystkich przedszkolaków biorących udział w tegorocznej Dziecinadzie Starostwo Powiatowe w Kole przygotowało upominki, w postaci opasek odblaskowych, kredek, długopisów oraz baloników, które wywołały najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci. Organizatorki dziękują także Dyrektorom LO za ich zaangażowanie i pomoc. Szczególne słowa wdzięczności należą się Policji i Straży Pożarnej za pomoc w opiece nad dziećmi i dostarczanie im nie tylko pożytecznej wiedzy, ale także wielu atrakcji.

Przez te wszystkie lata przedszkolaki doskonale bawiły się w towarzystwie i pod opieką ich starszych kolegów - prawdziwych przyjaciół, licealistów. Maluchy zawsze mogły wzruszać się, śmiać do łez, oglądając inscenizacje popularnych bajek i baśni. Przez te wszystkie lata były także dla nich organizowane rozgrywki sportowe, konkursy plastyczne, muzyczne i sprawnościowe. Te spotkania uatrakcyjniały zawsze słodkie przekąski. W myśl zasady, że czego Jaś się nie nauczy..., szkolna drużyna PCK organizowała pokazy udzielania pierwszej pomocy.

15 lat to czas, w którym pierwsze przedszkolaki – goście szkoły, zostały uczniami, zdały maturę, podjęły studia. Dzisiaj są już dorosłymi ludźmi. Dla szkoły, organizatorek jest to czas refleksji, podsumowania, ale także planów na przyszłość. Jesteśmy pewni, ze ta piękna tradycja nie zaginie w naszej szkole i mieście.

Serdeczne podziękowania składamy też dyrektorkom i opiekunkom przedszkolaków.

  • autor: LO w Kole

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.