Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W czwartek 12 lipca 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyło się kolejne w tym roku wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Komisji, Zespołu oraz zaproszeni goście – przedstawiciele Kopalni Soli Kłodawa S.A. w Kłodawie, Kierownik Działu Inspekcji WIOŚ w Poznaniu, Delegatura w Koninie Pan Mateusz Kolibabka oraz pełniąca funkcję Burmistrza Kłodawy Pani Dorota Galus wraz z pracownikami. Posiedzeniu przewodniczył Starosta Powiatu Kolskiego Pan Wieńczysław Oblizajek. Zgodnie z porządkiem posiedzenia omówiono i przeanalizowano zagrożenie wynikające z nielegalnego składowania odpadów na działce znajdującej się przy ul. Solnej w Kłodawie.

Następnie szefowie poszczególnych służb, inspekcji, straży, jednostek organizacyjnych złożyli informacje z przedmiotowej działaności za I półrocze 2018 roku.

Na zakończenie posiedzenia Starosta podziękował wszystkim obecnym za szereg podejmowanych działań i inicjatyw w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na terenie powiatu kolskiego.

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.