Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia"

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego za nami. Tegorocznymi organizatorami imprezy byli: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu.

W programie imprezy, która odbyła się 8 września 2018 r. w g. 10:00-13:00 w  Parku Miejskim im. Stanisława Moniuszki, znalazło się: wspólne czytanie „Przedwiośnia” (czytali:  Przewodniczący Rady Miejskiej  – Artur Szafrański, młodzież oraz dorośli mieszkańcy naszego miasta), składanie pamiątkowego stempla na przyniesionym egzemplarzu powieści, wystawa książek oraz historyczna „Historia w Przedwiośniu”, występ taneczny uczniów ZSRCKU w Kościelcu, atrakcje dla dzieci i dorosłych (malowanie szklanych domów na folii oraz konkurs wiedzy o „Przedwiośniu”).

Patronat honorowy nad imprezą sprawowali: Burmistrz Miasta Koła, Starosta Kolski; medialny: e-kolo.pl,  Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole,  Przegląd Kolski,  okrągłemiasto.pl,  kurierkolski.pl.

Organizatorzy dziękują:  Zenonowi Wasiakowi – Naczelnikowi Wydział Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kole za nagrody dla uczestników konkursu,  Arturowi Zwierzyńskiemu –  Naczelnikowi Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Urzędu Miejskiego w Kole za pomoc techniczną.

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.