Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Otwarcie Warsztatów Szkolnych ZST w Kole

W dniu 17 października 2018 roku o godzinie 13:00 odbyła się uroczystość otwarcia Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Technicznych w Kole.

Pracownie, które oddano do użytku na terenie Zespołu Szkół Technicznych, są częścią realizowanego przez Powiat Kolski projektu unijnego pn. ''Nowoczesne technologie w kształceniu zawodowym elementem rozwoju gospodarczego obszaru funkcjonalnego powiatów kolskiego i tureckiego”. Dofinansowanie szkoły wraz z wkładem własnym starostwa kolskiego to ponad 5 mln. złotych.

Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia zaproszonych gości. Następnie głos zabrali: Starosta Kolski p. Wieńczysław Oblizajek, przedstawiciel Starosty Tureckiego p. Jacek Suszek oraz poseł na sejm p. Leszek Galemba. Prezentacji Warsztatów Szkolnych dokonał dyrektor ZST w Kole p. Jarosław Wasilewski.

Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Po występie młodzieży uczestnicy uroczystości zwiedzili warsztaty ZST w Kole.

 

Przebieg uroczystości otwarcia Warsztatów ZST w Kole można obejrzeć pod linkami:

http://www.tv.kolo.pl/programy/2018/113_otwarcie.webm

http://kurier-kolski.pl/2018/10/ponad-5-mln-zl-na-modernizacje-warsztatow-zespolu-szkol-technicznych-w-kole-ze-wsparciem-z-ue-wideo/

https://okraglemiasto.pl/za-5-milionow-nowa-jakosc-w-warsztatach-zst-w-kole-foto/

 

 

 

 

  • autor: ZST w Kole

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.