Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Sukces SOSW w Kole

SOSW w Kole kolejny raz nagrodzony w ogólnopolskim konkursie SKO

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole, który bardzo aktywnie działa w SKO, został nagrodzony tytułem „SKO Blog Miesiąca Września.”

Konkurs „SKO Blog Miesiąca” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest w szczególności propagowanie idei oszczędzania i przedsiębiorczości w ramach założeń SKO oraz promowanie postaw współpracy w grupie. W rywalizacji uczestniczą szkoły, które prowadzą blogi na platformie Szkolne Blogi, gdzie prezentują swoje  działania związane z uczestnictwem w Programie SKO. Co miesiąc w danym roku szkolnym, w okresie od września do czerwca, specjalnie powołana Komisja Konkursowa dokonuje oceny blogów. 

Zrealizowane w placówce działania we wrześniu 2018r., opisywane następnie na stronach szkolnego bloga, doprowadziły do zdobycia głównej nagrody. Przypomnijmy, że w marcu 2018r. SOSW w Kole zdobył już tytuł „SKO Blog Miesiąca Marca” oraz w poprzednich latach dwukrotnie otrzymał wyróżnienie w tym konkursie: „Blog Miesiąca Czerwca” 2016r., „Blog Miesiąca Kwietnia” 2017r. Zdobycie tegorocznej nagrody głównej związane jest także z wygraniem bonów do sklepów sieci Empik i gadżetów. Co ważne, prowadzony przez placówkę blog przyczynia się również do promocji szkoły i miasta, co widać po wielu pozytywnych wpisach internautów z całej Polski.

Opiekunowie SKO w SOSW w Kole bardzo dziękują wszystkim, którzy odwiedzają i głosują na szkolnego bloga, nadal licząc na Państwa głosy i komentarze.

O działalności SKO w SOSW w Kole można przeczytać  na platformie Szkolne Blogi, gdzie placówka umieszcza najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz działania z zakresu przedsiębiorczości i edukacji ekonomicznej uczniów:

https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sosw-kolo/

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.