Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Uczniowie ZST w Kole nagrodzeni

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kole nagrodzeni Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Podczas uroczystej gali w MDK w Koninie dwoje uczniów z ZST w Kole odebrało wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce. Jest to prestiżowa nagroda dla uzdolnionej młodzieży, która rozwija i wykorzystuje swoje możliwości.

Nagrodzeni uczniowie to Katarzyna Zielińska z klasy 2 Liceum Ogólnokształcącego zdrowie i uroda oraz Daniel Lesiński z klasy 4 Technikum Informatycznego. Oboje zdolni, ambitni i pracowici. Wykorzystują swoje talenty nie tylko na zajęciach przedmiotowych, ale również angażują się w działalność na rzecz społeczności szkolnej.

Uroczystość przebiegała w patriotycznym klimacie. Program artystyczny nawiązywał do niedawno obchodzonej rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dopełnieniem wydarzenia był wykład dr Krzysztofa Wereszczyńskiego pt. ,,Niepodległa to Ja i Ty”.

Oprócz nagrodzonych uczniów w uroczystości wzięli udział : dyrektor ZST w Kole Jarosław Wasilewski, wychowawcy oraz przedstawiciele rodziców.

Krótką relację z wydarzenia można obejrzeć pod adresem:

http://wielkopolska.tv/konin-stypendium-dla-najzdolniejszych-uczniow/

  • autor: Małgorzata Gralak

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.