Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Karty rabatowe dla jednostek OSP

Dnia 19 grudnia 2018 r. zawarta została umowa pomiędzy Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. a Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej o wdrożeniu Programu Karta Rabatowa dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, która uprawnia czynnych członków jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Krajowym Systemie Ratowniczo – Gaśniczym do otrzymania w danym miesiącu kalendarzowym opustu cenowego w wysokości 8 gr brutto za 1 litr paliwa na stacjach ORLEN oraz na stacjach BLISKA. Karta rabatowa uprawnia do zakupu paliwa w maksymalnej ilości do 200 litrów w jednym miesiącu kalendarzowym.

W dniu 28 grudnia 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Kole Komendant Powiatowy PSP w Kole bryg. Krzysztof Żurawik przekazał 409 kart rabatowych dla 13 jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz omówił regulamin korzystania z programu.

  • autor: st. sekc. Katarzyna Wojciechowska KP PSP w Kole

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.