Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Warsztaty z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

Warsztaty dla pracowników gmin i powiatów – Program Priorytetowy Czyste Powietrze

W dniu 10 kwietnia br. w godzinach od 10.00 do 12.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Kole (sala 102) odbędą się dla pracowników urzędów gmin i powiatu warsztaty dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Celem szkolenia jest przybliżenie zasad aplikowania o środki z  Programu, jak również zapoznanie z aspektami technicznymi wypełniania wniosku o dofinansowanie.  Dzięki warsztatom, pracownicy urzędów będą mogli stanowić wsparcie dla mieszkańców gmin chcących otrzymać dofinansowanie przeznaczone na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Organizatorem warsztatów jest Zespół Doradców Energetycznych Wojewódzkiego  Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Zainteresowani mieszkańcy powiatu kolskiego, informacji o szczegółach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, będą mogli zasięgnąć 10 kwietnia br. w godzinach od 12.30 do 13.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Kole (sala 102).

Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.