Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

XIX Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego

Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego

        W dniu 18 maja 2019 roku na strzelnicy LOK w Kole odbyły się XIX Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kole oraz Powiatowa Organizacja LOK w Kole. Od samego rana na Zalewie Ruszkowskim odbywały się także XIX Powiatowe Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Kolskiego, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Kole oraz Zarząd Koła Wędkarskiego Nr 7 w Kole.

         Zebrani mogli obejrzeć pokaz broni i sprzętu policyjnego przygotowany przez Komendę Powiatową Policji w Kole.

       Organizatorzy ocenili, iż zawody przebiegały w sportowej atmosferze, a rywalizacja wśród najlepszych stała na bardzo wysokim poziomie. Do rywalizacji przystąpiło 27 drużyn w zawodach samorządowych. Najlepszą drużyną okazała się OSM I KOŁO, która zdobyła 235 pkt. Tuż za nią z wynikiem 234 pkt uplasowała się drużyna BANKOWCY. Na podium znalazła się także drużyna WETERYNARIA I, która zdobyła 226 pkt. Indywidualnie zwycięzcą zawodów została Pani Natalia Bawarczyk z wynikiem 92 pkt. Drugie miejsce zajęła Pani Izabela Znajewska z wynikiem 91 pkt. Trzecie miejsce przypadło Panu Andrzejowi Gwiaździńskiemu z wynikiem 90 pkt.

        Wśród wędkarzy najlepsze okazało się Koło PZW Nr 7 „A”. Drugie miejsce zajęła drużyna Koło PZW Nr 7 „B”, trzecie natomiast Koło PZW Nr 26 przy Urzędzie Miasta w Kole.

        Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz dyplomy. Dla uczestników zawodów przygotowano grochówkę.

Powrót

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.