Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • 2015.06.01 Certyfikat i tytuł ,, Bezpiecznej Szkoły” dla ZSRCKU w Kościelcu
  Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica uczestniczył w Ogólnopolskim Konkursie ,, Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń” .........
 • 2015.06.01 TALENT SHOW zorganizowany przez Zespół Działań Twórczych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole.
  TALENT SHOW zorganizowany przez Zespół Działań Twórczych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole.
  27.05.2015 r. to dzień TALENT SHOW zorganizowany przez Zespół Działań Twórczych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Uczestnicy dopisali i stawili się licznie. Tego dnia byli z nami:........
 • 2015.05.28 „Portret ze słów”
  „Portret ze słów”
  25 maja 2015 roku odbyła się uroczystość podsumowania XXXI Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku pod patronatem Prezydenta Miasta – pana Roberta Biedronia.
 • 2015.05.28 Projekt edukacyjny ,,Poznajemy zawody i miejsca pracy"
  Projekt edukacyjny ,,Poznajemy zawody i miejsca pracy"
  Realizując projekt edukacyjny „Poznajemy zawody i miejsca pracy” grupa uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole odwiedziła gabinet weterynaryjny „Cztery łapy”.
 • 2015.05.26 ROBODAY 2015 na Politechnice Poznańskiej
  ROBODAY 2015 na Politechnice Poznańskiej
  22 maja 2015r. od samego początku był pełen wrażeń dla uczniów II klasy o profilu informatycznym kolskiego LO im. Kazimierza Wielkiego. Wyruszyli do Poznania, aby odwiedzić tamtejszą Politechnikę. Odbywał się tam Roboday2015.
 • 2015.05.25 Akcja SOSW w Kole ,,LISTY DLA ZIEMI".
  Akcja SOSW w Kole ,,LISTY DLA ZIEMI".
  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole wziął udział po raz pierwszy, ale za to od razu z ogromnym zapałem i ochotą, w akcji Listy dla Ziemi. Ponieważ w skład SOSW wchodzi przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum – na wszystkich szczeblach nauczania zostały przeprowadzone lekcje według otrzymanych od Fundacji Ekologicznej Arka scenariuszy
 • 2015.05.25 „ Lekcja prawdziwej bankowości z SKO”
  „ Lekcja prawdziwej bankowości z SKO”
  19 maja 2015r., grupa wychowanków Naszego Ośrodka z klas gimnazjalnych, Przysposabiających do Pracy oraz II ZSZ, wraz z opiekunami odwiedziła oddział 1 PKO Bank Polski w Kole. Okazje ku temu były dwie: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Oszczędzaj i działaj” oraz udział w lekcji z zakresu edukacji bankowej.
 • 2015.05.22 " Akcja Kurierska" w Starostwie Powiatowym w Kole
  " Akcja Kurierska" w Starostwie Powiatowym w Kole
  W dniu 20 maja 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Kole odbyły się warsztaty obronne z zakresu organizacji oraz przebiegu akcji kurierskiej organizowanej przez organy administracji publicznej ( AKAP).
 • 2015.05.22 Pracownik Centrum Doskonalenia Zawodowego w Koninie z wizytą w SOSW
  20 maja, na zaproszenie Zespołu Humanistów, gościła w naszej szkole pani Jolanta Kmieć, pracownik Centrum Doskonalenia Zawodowego w Koninie.
  Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w szkole projektu edukacyjnego pt. „Wielokulturowość...”.
 • 2015.05.19 Wiersz lokalnego poety o K-dronie
  Wizerunek nieskończoności

  Niejeden przechodzień
  Zerkał ciekawie
  Na cokół co stoi
  Przed Starostwem na trawie.

Stronicowanie

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.