Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • 2015.05.07 Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnoscią
  Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnoscią
  Z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Społeczność naszej Placówki przemaszerowała od szkoły do Starostwa Powiatowego w Kole, gdzie pani Joanna Bałdyka w imieniu wszystkich zebranych odczytała przygotowaną na ten dzień petycję.
 • 2015.05.07 Świeto Narodowe 3 Maja 2015 r. w Powiecie Kolskim
  Świeto Narodowe 3 Maja 2015 r. w Powiecie Kolskim
  Jak co roku na plac przed budynek Starostwa Powiatowego w Kole, dla uczczenia 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przybyły poczty sztandarowe, władze samorządowe, przedstawiciele szkół oraz szeregu organizacji i instytucji.
 • 2015.05.05 25-Lecie Samorządności
  W dniu 28 kwietnia br w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 25 -lecia odrodzonego samorządu terytorialnego. Witając zebranych Zenon Wasiak Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego poinformował, iż spotkanie to jest odpowiedzią na apel Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego o włączenie się w obchody 25-lecia samorządności i uczczenie tej ważnej dla wszystkich rocznicy oraz na propozycję Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego
 • 2015.05.05 Powiatowe Obchody Dnia Lasu i Ziemi 2015
  Powiatowe Obchody Dnia Lasu i Ziemi 2015
  W dniu 30 kwietnia 2015 roku na terenie Szkółki Zespolonej Kiejsze Nadleśnictwa Koło obchodzono Powiatowy Dzień Lasu 2015 zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kole oraz Nadleśnictwo Koło.
 • 2015.05.05 Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościa Intelektualną
  W każdym społeczeństwie istnieje pewien procent osób, które z przyczyn dziedzicznych, wrodzonych, w wyniku chorób, urazów, czy również nieodpowiednich warunków życia odbiegają od normy pod względem fizycznym, psychicznym lub intelektualnym. W dniu 5 maja obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Celem obchodów jest sprzeciw wobec dyskryminacji osób niepełnosprawnych w każdej ze sfer życia.
 • 2015.05.04 Siatkarski sukces Liceum Ogólnokształcącego w Kole
  Siatkarski sukces Liceum Ogólnokształcącego w Kole
  W dniach 29-30 kwietnia 2015 (środa-czwartek) w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu odbył się finałowy turniej XVI Licealiady Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej Chłopców.
 • 2015.04.30 Ekonomik na zajęciach w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
  Ekonomik na zajęciach w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
  W dniu 23.04.2015 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W laboratoriach Centrum Nauki Kopernik brali udział w zajęciach z fizyki, pt. "Pod prąd"
 • 2015.04.29 Zespół Szkół Technicznych pionierem innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych.
  Zespół Szkół Technicznych pionierem innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych.
  Zespół Szkół Technicznych zawsze starał się być pionierem innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych. Takimi właśnie innowacjami są Eko-Moto Szkoła
 • 2015.04.27 XV Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego
  XV Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego
  W dniu 18 kwietnia 2015 r. na strzelnicy LOK w Kole odbyły się jubileuszowe XV Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego. Organizatorami byli:Wydział Promocji i Zarzadzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kole oraz Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju w Kole .
 • 2015.04.27 MARSZ PAMIĘCI
  MARSZ PAMIĘCI
  W dniu 17 kwietnia br. odbył się Marsz Pamięci w Lesie Rzuchowskim poświęcony ofiarom zagłady w obozie Kulmhof, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kole oraz Muzeum byłego niemieckiego Obozu Zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem oddział Muzeum Martyrologicznego w Żabikowie.

Stronicowanie

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.