Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • 2015.03.23 Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

  Wybór 21 marca na obchody Światowego Dnia Chorych z Zespołem Downa nie jest przypadkowy. Wada ta polega bowiem na tym, że w 21. parze chromosomów osoby z zespołem Downa zamiast dwóch, mają 3 chromosomy (inna nazwa wady to trisomia 21).

 • 2015.03.23 XII Międzyszkolna Olimpiada Językowa

  18 marca 2015r., uczniowie Naszej placówki: Oliwia Zajdlic, Ewa Siwińska i Bartłomiej Gębka wraz z opiekunem - Agnieszką Sójecką, uczestniczyli w XII Międzyszkolnej Olimpiadzie Językowej organizowanej corocznie przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rychwale.

 • 2015.03.23 EKONOMALIA 2015

  Tradycją już stało się, że Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych łączy się z zabawą, śmiechem i miłym spędzeniem tego czasu.

 • 2015.03.19 Pożyczki dla firm

  W ramach Inicjatywy JEREMIE ARR S.A. w Koninie do końca maja br. oferuje pożyczkę START’UP - dla osób, które zamierzają rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej i/lub prowadzą działalność nie dłużej niż 24 m-ce.

 • 2015.03.19 Międzyszkolne wiosenne impresje plastyczno – muzyczne

  Uczniowie klasy III Przysposabiającej do Pracy z SOSW w Kole uczestniczyli w bardzo ciekawych, przyjemnych i pouczających zajęciach artystycznych w Rychwale.

 • 2015.03.18 „Ekonomik dla Koła”

  „Ekonomik dla Koła” – to akcja zorganizowana już po raz drugi przez uczniów, rodziców, pracowników obsługi i administracji oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych.

 • 2015.03.17 Ojciec Jan Góra w Kole

  Długo oczekiwane spotkanie z niezwykłym duszpasterzem młodych, inicjatorem spotkań na Polach Lednickich, o. Janem Górą ziściło się w dniu 11 marca 2015.

 • 2015.03.16 Dzień Matematyki w ZSEA w Kole

  Dnia 12 marca 2015 r. z inicjatywy p. Ewy Dolaczyńskiej i p. Lidii Tomczyk w kolskim Ekonomiku odbył się Dzień Matematyki pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 • 2015.03.12 Konkurs fotograficzny "Przebudzenie wiosny"

  Starosta Kolski zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kolskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Przebudzenie wiosny”.

 • 2015.03.09 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje Anioły”

  Sukces młodych plastyków z SOSW przyniósł III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje anioły” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży.

Stronicowanie

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.