Starostwo Powiatowego w Kole

Unia Europejska

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • 2015.01.08 Stowarzyszenie Polaków Poszkodowanych

  Zarząd Oddziału Terenowego Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę (SPP) Oddział w Koninie zawiadamia, że z dniem 31 grudnia 2014 roku kończy swą działalność statutową i przekazuje dotychczasowe obowiązki w służbie poszkodowanym z dniem 1 stycznia 2015 roku Zarządowi Oddziału Wojewódzkiego Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę w Poznaniu z siedzibą przy Alejach Niepodległości nr 16/18, nr telefonu (61) 854-15-28. Członkowie Stowarzyszenia i sympatycy w potrzebach informacyjnych mogą się kontaktować od Nowego Roku 2015 pod wyżej wymienionym adresem.

  Prezes Oddziału Terenowego w Koninie Jerzy Majewski

 • 2015.01.07 23 FINAŁ WOŚP
  23 FINAŁ WOŚP

  W najbliższą niedzielę - 11 stycznia br. 23 FINAŁ WOŚP

 • 2015.01.07 XII Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej OSP

  Już XII raz mogliśmy być świadkami pięknego koncertu noworocznego w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP z Koła. Koncert uświetnił duet Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. W trakcie koncertu uhonorowany został debiut prezesa orkiestry Pana Jerzego Budki. Z tej okazji wicestarosta Marek Banaszewski wręczył serdeczne gratulacje z okazji 50 lecia działaności artystycznej Panu Jerzemu i życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym. Koncert wywołał wśród jego uczestników pozytywny odbiór.

 • 2014.11.20 11 listopada
  11 listopada

  Mieszkańcy Powiatu Kolskiego przemaszerowali ulicami miasta. Msza św. w intencji Ojczyzny, złożenie wieńców w miejscach pamięci oraz „Koncert z okazji Odzyskania Niepodległości” - to główne punkty obchodów 11 listopada w Kole.

Stronicowanie

Informator

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.