Program edukacji ekonomicznej SKO PKO Bank Polski - oddajmy głos na SOSW w Kole

SOSW w Kole ponownie wśród 10 najlepszych szkół w Polsce realizujących program edukacji ekonomicznej SKO PKO Banku Polskiego i z szansą na Nagrodę Internautów.

Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli to rywalizacja, w której PKO Bank Polski nagradza kilkaset laureatów, którzy z wielką pasją i profesjonalizmem realizują założenia programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności. Celem konkursu jest m.in. praktyczna edukacja ekonomiczna, kształtowanie podstaw przedsiębiorczości, promowanie zdrowego stylu życia oraz wsparcie działań edukacyjnych kierowanych do uczniów szkół podstawowych, realizowanych w ramach programu SKO przez Nauczycieli. Rywalizacja odbywa się w dwóch etapach: regionalnym oraz krajowym, do którego przechodzi 10 najlepszych placówek. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole drugi rok z rzędu przeszedł do etapu krajowego i ma szansę na zdobycie jednej z trzech nagród głównych w wysokości 20 tys. zł, 15 tys. zł, 10 tys. zł brutto ( odpowiednio za trzy pierwsze miejsca w konkursie) oraz 10 tys. zł brutto – jako Nagroda Internautów.  Sukces cieszy tym bardziej, iż kolski Ośrodek jest jedyną w Polsce placówką kształcenia specjalnego, która znalazła się wśród  najlepszych szkół w kraju. W związku z powyższym, opiekunowie SKO oraz cała społeczność SOSW w Kole proszą mieszkańców o wsparcie i oddawanie głosów na prezentację konkursową  zamieszczoną na stronie organizatora pod poniższym linkiem:

Głosowanie potrwa do 10 września 2023 r. do godz. 24:00, a  każdy z Internautów  może oddać tylko 1 głos, który należy potwierdzić klikając w ciągu 1 godziny na link przysłany na pocztę e-mail głosującego.

Data utworzenia: 04 Wrzesień 2023  14:46:50  Ostatnia edycja: 04 Wrzesień 2023  14:49:45  Autor: