Piątek, 1 Grudnia 2023 r.
Imieniny: Eligiusza i Natalii

AMB Technic przeprowadziła dezynfekcję w Wydziale Komunikacji i Ruchu Drogowego

Kolska firma AMB Technic po raz kolejny wsparła lokalną społeczność w walce z koronawirusem. Tym razem przeprowadziła bezpłatną dezynfekcję pomieszczeń w siedzibie Wydziału Komunikacji i Ruchu Drogowego Starostwa Powiatowego w Kole

Pomieszczenia biurowe w budynku, które zostały wyłączone z użycia w związku z wykryciem wśród pracowników osób zarażonych wirusem, zostały poddane profesjonalnej dezynfekcji w wykonaniu pracownika AMB Technic. W tym celu wykorzystana została nowatorska, bezprzewodowa lampa UV BARx1, zapewniająca dotarcie do miejsc, których nie obejmują tradycyjne metody czyszczenia powierzchni z użyciem płynów na bazie alkoholu. Dzięki temu w pomieszczeniach, w których przebywały osoby z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19, oczyszczone zostały meble i elementy wystroju wykonane z różnych materiałów – drewna, metalu, papieru, oraz sprzęt elektroniczny i telefoniczny.

Wydział Komunikacji w Kole pozostaje zamknięty dla pracowników i odwiedzających. Urząd powrócił do reżimu sanitarnego i kontaktu wyłącznie telefonicznego oraz poprzez biuro podawcze. Podobne obostrzenia zostały wprowadzone w innych urzędach mieszczących się w tym samym budynku, a więc Powiatowym Urzędzie Pracy, Starostwie Powiatowym w Kole, Urzędzie Gminy Koło i Prokuraturze Rejonowej.

To kolejna inicjatywa podjęta przez AMB Technic w ostatnich miesiącach, mająca na celu zapewnienia wsparcia w ochronie przed koronawirusem. W kwietniu lokalna firma podarowała Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Kole pralkę, niezbędną w zapewnieniu ratownikom medycznym higienicznych i bezpiecznych warunków pracy.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Data utworzenia: 20 Sierpień 2020  12:04:55  Ostatnia edycja: 20 Sierpień 2020  12:09:46  Autor: Katarzyna Nowicka

Turystyka
w Powiecie Kolskim

Najbliższe wydarzenia

Multimedia wideo

Pamięci Pracowników ​Starostwa Powiatowego w Kole

Dodane:01 Grudzień 2023  10:10:57  |  Inne

Przydatne linki

(063) 26 -17 -836     starostwo@starostwokolskie.pl    www.starostwokolskie.pl

Starostwo Kolskie

 • ul. Sienkiewicza 21/23
  62-600 Koło
 • Sekretariat (063) 26 -17 -836
  Biuro podawcze (063) 26-17-841
  fax: (063) 27- 25- 825
 • starostwo@starostwokolskie.pl
 • poniedziałek- piątek
  godz. 7:30 – 15:30
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Realizacja: F&A MEDIA