Sobota, 20 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Agnieszki i Czesława

AMB Technic przeprowadziła dezynfekcję w Wydziale Komunikacji i Ruchu Drogowego

Kolska firma AMB Technic po raz kolejny wsparła lokalną społeczność w walce z koronawirusem. Tym razem przeprowadziła bezpłatną dezynfekcję pomieszczeń w siedzibie Wydziału Komunikacji i Ruchu Drogowego Starostwa Powiatowego w Kole

Pomieszczenia biurowe w budynku, które zostały wyłączone z użycia w związku z wykryciem wśród pracowników osób zarażonych wirusem, zostały poddane profesjonalnej dezynfekcji w wykonaniu pracownika AMB Technic. W tym celu wykorzystana została nowatorska, bezprzewodowa lampa UV BARx1, zapewniająca dotarcie do miejsc, których nie obejmują tradycyjne metody czyszczenia powierzchni z użyciem płynów na bazie alkoholu. Dzięki temu w pomieszczeniach, w których przebywały osoby z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19, oczyszczone zostały meble i elementy wystroju wykonane z różnych materiałów – drewna, metalu, papieru, oraz sprzęt elektroniczny i telefoniczny.

Wydział Komunikacji w Kole pozostaje zamknięty dla pracowników i odwiedzających. Urząd powrócił do reżimu sanitarnego i kontaktu wyłącznie telefonicznego oraz poprzez biuro podawcze. Podobne obostrzenia zostały wprowadzone w innych urzędach mieszczących się w tym samym budynku, a więc Powiatowym Urzędzie Pracy, Starostwie Powiatowym w Kole, Urzędzie Gminy Koło i Prokuraturze Rejonowej.

To kolejna inicjatywa podjęta przez AMB Technic w ostatnich miesiącach, mająca na celu zapewnienia wsparcia w ochronie przed koronawirusem. W kwietniu lokalna firma podarowała Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Kole pralkę, niezbędną w zapewnieniu ratownikom medycznym higienicznych i bezpiecznych warunków pracy.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Data utworzenia: 20 Sierpień 2020  12:04:55  Ostatnia edycja: 20 Sierpień 2020  12:09:46  Autor: Katarzyna Nowicka

Dodane:20 Kwiecień 2024  11:48:12  |  Wydarzenia