Czwartek, 2 Maja 2024 r.
Imieniny: Anastazego i Zygmunta

Narada koordynacyjna dotycząca budowy północnej obwodnicy Koła!!!

W dniu dzisiejszym tj. 14 stycznia w Starostwie Powiatowym w Kole odbyła się narada koordynacyjna dotyczącą inwestycji pod nazwą „Budowa północnej obwodnicy Koła w ciągu drogi powiatowej nr 3205P”.

Celem narady było omówienie koncepcji dokumentacji opracowywanej przez firmę SM Projektanci z Poznania. W naradzie wzięli udział: Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, Z-ca Burmistrza Miasta Koła Lech Brzeziński, Sekretarz Powiatu Kolskiego Artur Szafrański, Wójt Gminy Koło Mariusz Rybczyński, Wójt Gminy Osiek Mały Marek Górczewski, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Kole Grzegorz Kujawa, Anna Orchowska z PZD w Kole,Szymon Antkowiak i Marcin Matysik z firmy SMP Projektanci z Poznania, Jan Bartczak z PGW Wody Polskie ZZ w Kole, Paweł Kubiak z GDDKiA Oddział w Poznaniu, Rejon w Koninie, Anna Sobczak z WZDW w Poznaniu, RDW Koło, Michał Wołoszyński z Pracowni Usług Projektowo – Inwestorskich, „Srebrny Deszcz” z Poznania, Łukasz Ziemniak – Starostwo Powiatowe w Kole, Radni Powiatu Kolskiego Henryk Tomczak, Waldemar Banasiak i Zbigniew Szarecki, Hanna Zywert i Jarosław Mazur z Urzędu Miejskiego w Kole, Liliana Jachowska z Urzędu Gminy Osiek Mały, Andrzej Załęski z RZSW w Kole, Pan Krzysztof Czeboćko, Pani Aleksandra Wojciechowska oraz Konrad Kotleszka.

Data utworzenia: 14 Styczeń 2021  15:33:27  Ostatnia edycja: 20 Styczeń 2021  08:36:05  Autor:

Dodane:01 Maj 2024  22:37:30  |  Wydarzenia