Sobota, 20 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Agnieszki i Czesława

XXXVIII sesja Rady Powiatu Kolskiego

Informujemy, iż XXXVIII sesja Rady Powiatu Kolskiego – odbędzie się 25 marca 2021r., o godz. 9:00 w trybie zdalnym.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji przez Przewodniczącego Rady Powiatu.
  2. Powitanie.
  3. Stwierdzenie quorum.
  4. Przyjęcie protokołu z XXXVII sesji.
  5. Przyjęcie porządku obrad.
  6. Informacja Starosty z działalności międzysesyjnej Zarządu.
  7. Zapytania i interpelacje.
  8. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Kole za 2020r.
  9. Informacja z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole za 2020r.
  10. Sprawozdanie z efektów pracy organizatora rodziny pieczy zastępczej za rok 2020.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypadających na realizację określonych zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Kolskim w 2021r.
  12.  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości na rzecz Powiatu Kolskiego.
  13.  Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Sprawozdania z realizacji Programu współpracy Powiatu Kolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie za 2020r.”
  14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej w roku 2021 Gminie Miejskiej Koło na realizację zadania z dziedziny upowszechniania dóbr kultury wykonywanego przez Muzeum Technik Ceramicznych w Kole.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie powiatu kolskiego na 2021r.
  16.  Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej powiatu kolskiego na lata 2021-2027.
  17.  Odpowiedzi na zapytania i interpelacje.
  18.  Wolne głosy i wnioski.
  19.  Zamknięcie obrad.

Rady Powiatu Kolskiego

/-/ Marek Świątek

W związku z trwającym stanem epidemii w obradach sesji uczestniczyć będą jedynie osoby, których obecność jest wymagana wyłącznie w zakresie procedowania uchwał.

Zainteresowani mogą śledzić przebieg obrad za pośrednictwem transmisji on-line dostępnej na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kole w zakładce "Rada Powiatu Kolskiego"

oraz stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kole w zakładce "Transmisje on-line". Sprawy, które chcieliby Państwo poruszyć na sesji, można przesłać na adres e-mail: brz@starostwokolskie.pl.

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 63/ 26 17 863.

Data utworzenia: 24 Marzec 2021  11:01:17  Ostatnia edycja: 24 Marzec 2021  11:13:32  Autor:

Dodane:20 Kwiecień 2024  17:10:23  |  Wydarzenia