Sobota, 27 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Felicji i Teofila

XX JUBILEUSZOWE POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR STAROSTY KOLSKIEGO!

W sobotnie przedpołudnie 18 września br. na strzelnicy LOK w Ruszkowie odbyły się XX Jubileuszowe Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego.

XX Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego przeszły do historii.
Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych stawiło się 25 drużyn z powiatu kolskiego by powalczyć o Puchar Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego.
Uczestników zawodów powitał i poprowadził imprezę strzelecką Robert Jokiel - Kierownik Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania w Starostwie Powiatowym w Kole, który wraz z sędzią głównym Pawłem Michalskim otrzymali z rąk Prezesa ZP LOK w Kole Ireneusza Wojtysiaka ZŁOTY MEDAL za Zasługi dla Obronności Kraju.
Walka o Puchar była zacięta, ale jak wiadomo liczyła się dobra zabawa.
Złoty puchar Starosty Kolskiego zdobyła drużyna BANKOWCÓW z OSM w Kole z uzyskaną liczbą punktów 248.
Drużyna z ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE z 243 punktami wywalczyła sobie srebrny puchar.
Natomiast brązowy puchar zdobyła drużyna KUTNOWSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO ze Straszkowa z 234 punktami.
Najlepszymi strzelcami okazali się:
1.  Wiktoria Witkowska z LO w Kole, zdobywając 101 punktów,
2. Kamil Szczęsny z ZSOiT w Kłodawie z 99 punktami,
3. Robert Biernacki z Gminy Koło, który uzyskał 90 punktów.
Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonali: Dorota Szkudlarek Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury I Promocji, Ireneusz Wojtysiak Prezes ZP LOK w Kole oraz prowadzący Robert Jokiel.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali Sędziowie, którym serdecznie dziękujemy za cierpliwość
Na Uczestników zawodów czekała gorąca  grochówka z kotła wraz z smażoną kaszanką, które to pyszności przygotowali Strażacy z OSP Koło nad Wartą, na czele z Prezesem Arkadiuszem Olczakiem i niezastąpionym "kucharzem" Mirosławem Łukaskim.
Pośród nas nie zabrakło Wolontariuszy z Rejonowego Oddziału PCK w Kole, którzy zabezpieczali zawody od strony medycznej.
W czasie imprezy wszyscy przybyli mogli zapoznać się z prezentowaną przez naszą kolską Policję bronią, dokonać spisu powszechnego oraz skorzystać z mobilnego punktu szczepień.
Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do organizacji XX Powiatowych Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Kolskiego.

Data utworzenia: 27 Wrzesień 2021  12:45:25  Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2021  13:19:08  Autor:

Dodane:26 Kwiecień 2024  14:40:06  |  Wydarzenia