Wtorek, 25 Czerwca 2024 r.
Imieniny: Doroty i Łucji

Uroczystość wręczenia mianowania na wyższy stopień wojskowy!!!

W dniu wczorajszym w naszym Starostwie miało miejsce doniosłe wysokiej rangi wydarzenie. A mianowicie na wniosek Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego decyzją Ministra Obrony Narodowej nasz drogi Kolega kmdr. ppor. Robert Jokiel Żołnierz rezerwy został mianowany na stopień Komandora Porucznika. Akt mianowania został wręczony przez płk. Mariusza Woźniaka Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu.

W uroczystości wręczenia mianowania na wyższy stopień wojskowy uczestniczyli również Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, ppłk Marek Kosicki Zastępca Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu, ppłk Adam Nawrocki Wojskowy Komendant Uzupełnień w Koninie, Przewodniczący Rady Powiatu Kolskiego Marek Świątek, Członkowie Zarządu Powiatu Kolskiego: Waldemar Banasiak, Zbigniew Szarecki, Henryk Tomczak, Sekretarz Powiatu Artur Szafrański, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole bryg. Krzysztof Żurawik, Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP Piotr Opas wraz z przybyłymi Strażakami ochotnikami, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kole Radosław Namyślak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kole Ewa Lewicka, Dyrektor SPZOZ w Kole Iwona Wiśniewska, Przedstawiciele OSP Koło nad Wartą w Kole na czele z Prezesem Mirosławm Łukaskim, wspólpracownicy i oczywiście najbliższa Rodzina Mianowanego.
 
Wypowiadane słowa uznania przez zaproszonych Gości w kierunku naszego zacnego Kolegi świadczą o Jego pracowitości i byciu Człowiekiem kierującym się w życiu prawdziwymi wartościami jakimi są Bóg, Honor i Ojczyzna.
Komandor Porucznik Robert Jokiel przez wiele lat służył w Marynarce Wojennej RP. Móc pracować z takim człowiekiem jak Robert to wielki zaszczyt.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!!!!

Data utworzenia: 11 Luty 2022  11:42:31  Ostatnia edycja: 14 Luty 2022  12:09:49  Autor:

Turystyka
w Powiecie Kolskim

Najbliższe wydarzenia

Multimedia wideo

XXIII POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR STAROSTY KOLSKIEGO

Dodane:25 Czerwiec 2024  16:30:01  |  Wydarzenia

Przydatne linki

(063) 26 -17 -836     starostwo@starostwokolskie.pl    www.starostwokolskie.pl

Starostwo Kolskie

 • ul. Sienkiewicza 21/23
  62-600 Koło
 • Sekretariat (063) 26 -17 -836
  Biuro podawcze (063) 26-17-841
  fax: (063) 27- 25- 825
 • starostwo@starostwokolskie.pl
 • poniedziałek- piątek
  godz. 7:30 – 15:30
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Realizacja: F&A MEDIA