Czwartek, 25 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Marka i Jarosława

29. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego stylu Życia

W dzisiejszy poranek 28 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym w Kole odbyła się 29. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego stylu Życia Młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu kolskiego, której to Oddział Rejonowy PCK w Kole wraz z Powiatem Kolskim są organizatorami.

Kierownik Biura PCK w Kole Zofia Rowecka wraz Sekretarzem Powiatu Arturem Szafrańskim i Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Sebastianem Wysockim wręczyli Uczestnikom Olimpiady dyplomy i upominki.
Spośród szkół podstawowych najlepszymi okazali okazali się:
1. Weronika Dobrowolska ze Szkoły Podstawowej w Przedczu.
2. Wiktoria Wolińska ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu.
3. Oliwia Szulgit ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole oraz Urszula Niedźwiecki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole.
4. Anna Nosal ze Szkoły Podstawowej w Chełmnie.
Do edycji rejonowej ze szkół ponadpodstawowych zakwalifikowali się zdobywając następujące miejsca:
1. Natalia Kubiak z LO w Kole.
2. Michał Stelmak z ZSOiT w Kłodawie.
3. Agnieszka Szymczak z ZSRCKU w Kościelcu.
Zdolnej Młodzieży gratulujemy wygranych w tym jakże trudnym teście.
Uchwałą Kapituły Odznaki Honorowej PCK w dniu dzisiejszym wyróżnieni odznaką honorową PCK zostali:
  1.  I stopnia Sebastian Wysocki
  2.  II stopnia Grażyna Szydłowska opiekunka Szkolnego Koła PCK w ZSTiO w Kłodawie oraz Agnieszka Frontczak opiekuna Szkolnego Koła PCK w LO w Kole. Wyróżnieni odznaczeni zostali przez Wiceprezesa Zarzadu Rejonowego PCK w Kole Sylwię Pokrywczyńską.
Cieszymy się, że wśród naszych nauczycieli nie brakuje osób którzy tak bardzo angażują się w pomoc innym.

Data utworzenia: 28 Marzec 2022  15:26:30  Ostatnia edycja: 28 Marzec 2022  15:29:42  Autor:

Dodane:25 Kwiecień 2024  10:55:33  |  Wydarzenia