Sobota, 27 Lipca 2024 r.
Imieniny: Natalii i Julii

ZAJĘCIA WOKALNE - MDK KOŁO

Studio Piosenki Estradowej HIT zaprasza na zajęcia wokalne do Miejskiego Domu Kultury w Kole.

Proponujemy zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży (od 6 roku życia) prowadzone przez instruktorów Studia Piosenki Estradowej HIT z Konina.

Nauka obejmuje:

Zajęcia z dykcji

Jak mówić i śpiewać poprawnie, jak radzić sobie z „trudnościami” języka polskiego w tekstach piosenek. Nauka przez zabawę, wiersze i łamańce językowe. Ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne.

Emisja głosu

Nauka prawidłowego oddychania, wyrównanie rejestrów, swoboda artykulacji i prawidłowa dykcja, czyli wszystko to, co sprawia że głos brzmi tak jak powinien i wywołuje pozytywne emocje u słuchających. Minimalny wysiłek a zachwycający efekt.

Interpretacja

Jeżeli chcesz aby cała publiczność wsłuchana była w Twój śpiew, śpiewaj tak, aby rozumiano słowa piosenki, a także wierzono w emocje, które przekazujesz. Interpretacja to pewne gesty, postawa, zachowania, za pomocą których przekazujemy swoje uczucia.

Dobór repertuaru

Piosenka powinna „pasować” do człowieka  jak rękawiczka do ręki. Jak więc wybrać odpowiednią piosenkę? Na co zwrócić uwagę? Co zrobić, by nie była „za dorosła”?

Podkłady muzyczne

Każda osoba, która uczestniczy w zajęciach, otrzyma podkłady muzyczne, jako materiały pomocnicze do dalszej pracy.

Zajęcia poprowadzą wokalistki z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym, instruktorki SPE HIT w Koninie: Anna Ciesielska i Aneta Urbaniak.

Zajęcia odbywają się w środy.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy i informacje pod nr. tel: 535177378

źródło: Studio Piosenki Estradowej HIT

Data utworzenia: 02 Wrzesień 2022  14:05:18  Ostatnia edycja: 02 Wrzesień 2022  14:10:20  Autor:

BEZPIECZNE WAKACJE - Piknik z okazji Powiatowych Obchodów Policji

Dodane:27 Lipiec 2024  02:45:10  |  Inne