Piątek, 26 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Marzeny i Marii

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W STAROSTWIE POWIATOWYM W KOLE

Z okazji zbliżającego się Święta Edukacji Narodowej w dzisiejszy poranek 12 października w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyło się wręczenie życzeń dla wszystkich Pracowników szkół na ręce Dyrektorów oraz wręczenie nagród i gratulacji Nauczycielom, którzy w sposób szczególny wykazują się aktywnością i operatywnością, którzy podejmują wiele różnorodnych działań na rzecz szkoły, a przede wszystkim dla dobra uczniów.

Starosta Kolski Robert Kropidłowski pogratulował nagrodzonym, życzył wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej. Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Dorota Szkudlarek skierowała do Dyrektorów słowa wdzięczności i uznania za dobrą współpracę i wszelką pomoc przy realizacji wydarzeń powiatowych.
Nagrody wręczyli Przewodniczący Rady Powiatu Kolskiego Marek Świątek, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Wicestarosta Kolski Sylwester Chęciński, Sekretarz Powiatu Kolskiego Artur Szafrański, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Dorota Szkudlarek, Członkowie Zarządu Powiatu Kolskiego Waldemar Banasiak i Zbigniew Szarecki oraz Radny Powiatu Kolskiego Lech Spliter.
Życzenia Gronu Pedagogicznemu złożyli również Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Kole Joanna Adamczyk oraz Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność w Kole Andrzej Sikorski.

Data utworzenia: 12 Październik 2022  13:05:09  Ostatnia edycja: 13 Październik 2022  10:51:30  Autor:

Dodane:26 Kwiecień 2024  06:45:36  |  Wydarzenia