Czwartek, 25 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Marka i Jarosława

Konkurs "Dziadkowie widziani moimi oczyma" rozstrzygnięty!!!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Dziadkowie widziani moimi oczyma” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było uczczenie Dnia Babci i Dziadka poprzez stworzenie portretu Babci, Dziadka lub ich obojga, uwrażliwienie młodego pokolenia na ogromną wartość bycia blisko
z dziadkami,  rozwój poczucia estetyki, pomysłowości i kreatywności plastycznej, rozwijanie zdolności manualnych oraz umożliwienie zaprezentowania uzdolnień plastycznych uczestników konkursu.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci i młodzież dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe w składzie:

• Wicestarosta Kolski Sylwester Chęciński,
  • Sekretarz Powiatu Kolskiego Artur  Szafrański
  • Specjalista ds. organizacji imprez w MDK w Kole Bożena Gronert-Ubych,
  • Instruktor ds. kulturalno – artystycznych w MDK w Kole Marta Kałamajka

wybrało po jednej zwycięskiej pracy w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych:

• I kat. dzieci uczęszczające do przedszkola,
  • II kat. dzieci z klas 1 – 4 szkół podstawowych,
  • III kat. dzieci i młodzież z klas 5 – 8 szkół podstawowych,
  • IV kat. młodzież z klas 1 – 5 szkół ponadpodstawowych.

Oto lista zwycięzców:

• Piotr Stojecki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kole – I kat.
  • Paula Madej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole – II kat.
  • Kornelia Zając ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole – III kat.
  • Martyna Musiał z Liceum Ogólnokształcącego im. K. Wielkiego w Kole – IV kat.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach. Na ręce Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole Radomira Pioruna składamy podziękowania Pani Bożenie Gronert-Ubych i Pani Marcie Kałamajce  za wsparcie przy rozstrzygnięciu konkursu pod kątem wiedzy artystycznej.

Data utworzenia: 20 Styczeń 2023  10:14:15  Ostatnia edycja: 20 Styczeń 2023  10:16:35  Autor:

Dodane:25 Kwiecień 2024  07:22:04  |  Wydarzenia