Niedziela, 1 Września 2024 r.
Imieniny: Bronisławy i Idziego

ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W KOLSKIM SZPITALU NA POZIOMIE KLINIKI!!!

Podczas Zarządu Powiatu Kolskiego 20 kwietnia 2023 roku gościliśmy lekarzy specjalistów - ginekologów z SP ZOZ w Kole wraz z Dyrektorem Grzegorzem Gibaszkiem, którzy podnoszą swoje kwalifikacje lekarskie dla dobra pacjentek.

Starosta Kolski Robert Kropidłowski serdecznie pogratulował zespołowi Oddziału Ginekologiczno -Położniczemu SP ZOZ w Kole: Kierownikowi lek. Januszowi Karaszewskiemu, lek. Jarosławowi Matyni, lek. Paulinie Stolarek oraz lek. Agnieszce Fiwek za wprowadzenia pionierskiej metody - operacji laparoskopowego usunięcia narządu rodnego. Starosta Kolski zaznaczył, że dzięki profesjonalizmowi zgranego zespołu Lekarzy z powodzeniem udało się przeprowadzić operację w naszym kolskim szpitalu.

Kierownik Oddziału lek. spec. Janusz Karaszewski wyraził wdzięczność, że starania zespołu zostały zauważone. Zwrócił uwagę, że metoda laparoskopowego usunięcia narządu rodnego stosowana jest
w klinikach. Jako lekarze cieszą się, że ich nauka i ciężka praca sprawiły, że mogą podnieść poziom naszego szpitala.

W dalszej swej wypowiedzi Starosta podkreślił, że praca lekarza to niezwykle trudna i odpowiedzialna misja, obarczona ogromną odpowiedzialnością oraz wymagająca nieustannego podnoszenia kwalifikacji.

Dzięki takim specjalistom jak nasi Lekarze Ginekolodzy, którzy łączą pracę z pasją żadna wizyta na oddziale ginekologicznym nie jest złym i traumatycznym doświadczeniem dla kobiety. Podziękował za profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim serdeczność wobec pacjentek, które dostają najlepszą opiekę medyczną.

Życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, oraz pomyślnej realizacji wszelkich planów i zamierzeń.

Galeria zdjęć

Data utworzenia: 24 Kwiecień 2023  15:16:46  Ostatnia edycja: 24 Kwiecień 2023  15:27:08  Autor:

BEZPIECZNE WAKACJE - Piknik z okazji Powiatowych Obchodów Policji

Dodane:01 Wrzesień 2024  01:07:20  |  Inne