Wtorek, 30 Kwietnia 2024 r.
Imieniny: Donata i Mariana

Wspieraj lokalnie. Powiatowa Baza Usług

Drodzy mieszkańcy, W obecnej niezwykle trudnej dla wszystkich sytuacji w kraju zwracam się do wszystkich mieszkańców powiatu kolskiego, aby w obecnej sytuacji kupować i korzystać z usług naszych lokalnych firm. W tej chwili kilka restauracji i lokali w naszym powiecie prowadzi usługi odbioru i dostawy, natomiast różne firmy detaliczne i usługodawcy zmieniły godziny otwarcia, ale nadal świadczą dla Państwa swoje usługi, również on-line. Jako powiat chcemy Państwu pomóc odnaleźć drogę i kontakt do tych firm.

Wszystkie chętne osoby i firmy z terenu powiatu kolskiego, których nie obejmują obecne zakazy i obostrzenia związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i które oferują swoje usługi zachęcamy do zgłoszeń. Utworzymy bazę, która będzie promowana na kanałach informacyjnych Powiatu Kolskiego, w tym na specjalnie uruchomionym serwisie www.starostwokolskie.pl w zakładce „POWIATOWA BAZA USŁUG”.

Lista ofert dostępnych obecnie w Powiecie Kolskim dostępna będzie na stronie  www.starostwokolskie.pl w zakładce „Powiatowa Baza Usług”. Znajdziecie tutaj oferty gastronomiczne, oferty firm handlowych i oferty firm usługowych.

Jeśli prowadzisz usługi, masz firmę cateringową lub sklep detaliczny i chcesz zarejestrować się w naszej bazie napisz do nas lub zadzwoń, a my wprowadzimy dane tak szybko, jak to możliwe.

Zainteresowani mogą wysłać maila do działu promocji Starostwa Powiatowego w Kole na adres: op@starostwokolskie.pl z tematem „Powiatowa Baza Usług”. Prosimy, aby w mailu podać nazwę firmy, adres strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych, kontakt (telefon/email) oraz krótką, hasłową informację o zakresie swojej oferty - maksymalnie do 140 znaków.

Bądźcie zdrowi
Starosta Kolski
Robert Kropidłowski

Data utworzenia: 08 Kwiecień 2020  15:04:35  Ostatnia edycja: 08 Kwiecień 2020  15:09:18  Autor: Artur Szafrański